Roczna Szkoła Huny Online

Dostępność: duża ilość
Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Paweł Karwat
Kod produktu: C7A2-51328_20171011095929

Opis

ZAPISY DO GRUPY NR 3 - PLANOWANY START: STYCZEŃ 2018, kontakt na akademiahuny@gmail.com 

Roczna Szkoła Huny Online to oferta skierowana do tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez instruktorów huny ze środowiska Aloha International (bo tylko takie wspiera projekt Akademia Huny).

Jeśli chcesz poznawać metody uzdrawiania i jasnowidzenia w oparciu o przekaz Serge’a Kahili Kinga, ujęty w jego różnych książkach (“Szaman miejski”, “Bądź mistrzem ukrytego ja”, “Natychmiastowe uzdrawianie”) to gorąco zapraszam.

Zajęcia online odbywają się na Skype, jedynie w wersji audio. Przetestowałem z grupami tę formę komunikacji, i brak video w żaden sposób nie ogranicza skuteczności, a nawet sprzyja większej elastyczności i relaksowi, jak i zrozumieniu oraz koncentracji.

Spotkania godzinne raz w tygodniu, w umówionym terminie. Koszt to 150 zł za miesiąc, płatne z góry.

W każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa w zajęciach (nie będzie jednak zwracana kwota wpłacona, podobnie też kwota nie pomniejsza się przy nieobecności na spotkaniu).

Huna to uzdrawianie, ale uzdrawianie to zasadza się na jasnowidzeniu, bez niego jest nieskuteczne, dlatego też kursanci przez rok poznawać będą oba aspekty hawajskiego szamanizmu.

Poznawanie to proces i to proces bardzo zindywidualizowany. Jestem do dyspozycji kursanta w razie pytań i problemów technicznych.

Poznawać będziemy tradycyjne (w mniej lub bardziej oryginalnej formie) ćwiczenia, jak haipule, tiki, nalu, ho’oponopono, la’a kea, ha, no’o i inne. Ważną częścią, w zasadzie jedną z podstaw jest praca z czakrami (piko), którą zgłębiać będziemy bardzo mocno.

Opanujesz metody uzdrawiania tak na miejscu, jak na odległość - huna to w większości drugiego rodzaju praktyki.

Cel? PRZEJĄĆ WŁADZĘ NAD WŁASNYM ŻYCIEM. W tym mieści się kilka aspektów: zdrowie, związek, pieniądze, przyjaciele i rodzina, duchowość.

W hunie nie ma guru, filozofii, teologii, to wiedza know-how, wiedza techniczna. Zajmiemy się tylko praktycznymi celami, nie zaś mitami o Atlantydzie, kosmitach i zaświatach.

Żadnej wiary, jeżeli huna ma być - a jest - niedogmatyczna, do wszystkiego docieramy przez doświadczenie, przez naoczność (ike).

Kontakt: akademiahuny@gmail.com

Strona Akademii Huny: www.AkademiaHuny.pl 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl