Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Jak przebiega odczyt jasnowidzenia 0

Jasnowidzenie można wykonywać tak na miejscu, kiedy przebywamy z klientem w jednym pomieszczeniu, jak i na odległość, mając do dyspozycji tylko jego zdjęcie albo nawet wyobrażenie. Od poziomu sprawności i preferencji psychotronika zależy jaką metodą będzie pracował skuteczniej i ile informacji uzyska.

Jasnowidzenie polega na kontakcie z własnym ciałem energetycznym i innymi ciałami subtelnymi (emocjonalne, mentalne), nie wykonuje się jej na powietrzu. Wprawny diagnosta potrafi posługiwać się ideą, myślokształtem, ale w każdym wypadku jest świadomy, że ma do czynienia z częścią własnego ciała, która umożliwia mu odczyty.

Ciało energetyczne to podstawowe pole doświadczalne dla diagnostyków psychotronicznych. Umożliwia ono widzenie tzw. energetycznych matryc narządów, czakr, kanałów energii. W oparciu o ten szczebel odczytujący wkracza racjonalnie w bardziej subtelne aspekty, kontaktując się ze sferą emocjonalną i myślową. Wszystko to jednak działa jako całość.

Moi klienci dystansowi donosili mi nieraz, że czuli w trakcie odczytów przekazy energii. Diagnostyk dzieląc się informacją, którą uzyskał drogą jasnowidzenia, przekazuje także siłę życiową.

Ma to rewelacyjne zastosowanie w doradztwie psychotronicznym. Nie tylko można powiedzieć klientowi z czym jest problem, ale również dostarczyć mu takiej energii, która umożliwi mu praktyczne się nim zajęcie.

Takie formy usług, jak jasnowidzenie i doradztwo psychotroniczne są osadzone na naturze, po prostu z natury jesteśmy swoimi wzajemnymi uzdrowicielami, diagnostykami i doradcami. Są to drogi natury, którymi ludzie mogą wzajemnie sobie pomagać.

Wykonując odczyty nie zastanawiam się z jakim ciałem (energetyczne, astralne itd.) mam w tym momencie do czynienia, ponieważ to pokazuje się jako pewien kompleks. Istotne dla mnie jest to, żeby diagnoza odbywała się blisko ciała. Tylko dzięki skupieniu na ciele można pozyskać takie informacje, które będą głęboko doświadczane przez klienta, dostarczając mu wspomnianej energii, jak i będą pragmatyczne.

Można myśleć na podstawie opisów z internetu czy z innych źródeł, że jasnowidz zamyka oczy i komunikuje się z jakimś nadświatem, z którego spływają na niego informacje. Nic bardziej błędnego. Osoba jasnowidząca koncentruje się na ciele własnym i osoby, dla której pracuje. To z tego ciała czerpana jest energia niezbędna do wykonania wglądu (choć ostatecznym źródłem jest jaźń jasnowidza).

Trudno opisać to w innych terminach, ale informacje po prostu się pojawiają. Jasnowidz wie, bo wie - kanał ich przepływu jest naturalny. Nie panuje tu żadna technika. Wymiana informacji zachodzi tak naturalnie, jak wymiana energii.

Dlatego też błędem jest - o czym wspominałem - usztucznianie odczytów psychotronicznych. Osłabia to możliwości pozyskiwania informacji. Naturalna droga jest najlepsza, jest też najzdrowsza.

Grzebanie w czyjejś aurze może spowodować zmiany, które okażą się szkodliwe. Przemiany w bioplazmie, których można dokonać poprzez odczyty, mogą sprawić, że mózg nie będzie odpowiednio komunikował życia psychicznego i mentalnego, człowiek będzie czuł, że nie dysponuje kontrolą nad swoim ciałem i umysłem.

Robiąc odczyty też dajemy swoją emanację, w mniejszym stopniu niż uzdrawiając, ale może być to stopień dostateczny do tego, żeby własną niekompetencją wyrządzić komuś krzywdę.

Kontakt z różnymi osobami jest różny, nie zawsze łatwo jest dostać się do cudzych ciał subtelnych, gdzie przechowywane są różne informacje.

Jasnowidz może widzieć obrazy, czasami słyszeć słowa, odnosić wrażenia, postrzegać odpowiedzi w postaci zmian w odczuciach typu "ciepło" i "zimno". Na wyższym poziomie rozwoju "widzi" się nazwy, miejsca, różne szczegóły.

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko jest świetnym przykładem polskiego jasnowidza, który potrafił komunikować się z nazwami miejscowości i postrzegać zdumiewające konkrety. Pisząc o swoich zdolnościach, pisał o psychotronice czy parapsychologii, miał podejście naukowe do jasnowidzenia, którego powinniśmy się od niego uczyć, jako że z pewnością wiele lat skutecznej praktyki uczyniło z niego mistrza i bez wątpienia jednego z pionierów w tej dziedzinie.

Zjawiska towarzyszące jasnowidzeniu, czyli sposoby, na jakie informacja prezentuje się osobie robiącej odczyt, są różne i trudno przeprowadzić od ręki klasyfikację, potrzeba zajmującej się nim oficjalnej nauki.

Używa się różnych terminów: "jasnowidzenie", "jasnosłyszenie", "jasnoczucie". Ciągle brakuje i jednoznacznych pojęć, i systemu twierdzeń. Używam dla skrócenia formy wypowiedzi słowa "jasnowidzenie", rozumiejąc pod nim wszelkie formy percepcji nadzmysłowej, włącznie z telepatią, którą pojmuję jako szczególną formę jasnowidzenia.

Apeluję do Czytelnika, by nie przywiązywał się do słów, których używam, ale myślał o oznaczanych przez nie rzeczach.

Pewni ludzie wykonują jasnowidzenie w sposób niewłaściwy, szkodząc tym sobie i innym. Potrzeba rozwiniętej umiejętności robienia takich odczytów, znajomości bhp i podstaw psychotroniki.

Ojciec Klimuszko także nie zajmował się tylko odczytami, ale i uzdrawianiem energią oraz zielarstwem, opierając stół swoich umiejętności na więcej, niż jedna nodze.

Brak poszerzonej wiedzy z zakresu psychotroniki może powodować różne zmiany i wypaczenia osobowości i charakteru u osób próbujących czytać jasnowidząco, i to nawet u tych, które odnoszą w tym pewne sukcesy.

Zdolnością jasnowidzenia potrzeba zarządzać, a bez wiedzy jest to niemożliwe, jako że "wiedza to władza".

Komentarze do wpisu (0)

Najnowsze na blogu
Jak przebiega odczyt jasnowidzenia

Jasnowidzenie można wykonywać tak na miejscu, kiedy przebywamy z klientem w jednym pomieszczeniu, jak i na odległość, mając do dyspozycji tylko jego zdjęcie albo nawet wyobrażenie. Od poziomu sprawności i preferencji psychotronika zależy jaką metodą będzie pracował skuteczniej i ile informacji uzyska.

O postrzeganiu nadzmysłowym

Miałem kiedyś różne wyobrażenia tego, czym jest postrzeganie nadzmysłowe, energetyczne. Wynikały one mocno z ezoterycznego podejścia do życia, któremu hołdowałem i które nadal posiadam, tyle, że patrzę na nie bardziej pragmatycznie.

Sytuacja jasnowidzenia w Polsce

Nie wiem jak dzieje to w innych krajach, ale u nas istnieje wielkie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, jak diagnoza nadzmysłowa. Prędzej ludzie zaufają komuś, kto wykonuje odczyty, niż komuś, kto przekazuje energię, czyli uzdrawia. Nie dotyka ich to bowiem bezpośrednio i wydaje się bezpieczne.

Blog chmura tagów
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl