Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Potrzeba racjonalizacji jasnowidzenia 0

Poza uzdrawianiem psychotroników interesuje również pozyskiwanie wiedzy drogą nadzmysłową, które nazywa się zazwyczaj jasnowidzeniem. Termin ten kojarzy się czasami ze zdolnością religijną, kiedy jasnowidz wie potencjalnie wszystko, ale dzięki usługom telewizyjnych wróżbitów i wróżek, wśród których pojawiają się jasnowidze, a także dzięki medialnej działalności takich osób, jak Krzysztof Jackowski, pojęcie "jasnowidz" straciło na religijnym namaszczeniu z korzyścią i dla jasnowidzów, i dla ich klientów.

Będę jednak używał słowa "jasnowidzenie", ale powiem o nim jako o diagnozie nadzmysłowej, pewnej formie postrzegania psychotronicznego, która odpowiada funkcjonalnością jasnowidzeniu usługowemu.

Celem diagnozy nadzmysłowej jest pozyskiwanie informacji na interesujący klienta temat. Traktuję tutaj jasnowidzenie jako formę rzemiosła i uważam, że powinno zostać ono poddane oficjalnym badaniom naukowym (gdy psychotronika wprowadzona zostanie na uczelnie, na co na razie się nie zanosi).

Warto jednak zracjonalizować temat diagnozy nadzmysłowej dlatego, że pojawia się coraz więcej jasnowidzów oraz coraz więcej i czasami bardzo zdesperowanych klientów.

Uprawianie takich usług wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami tak dla usługodawców, jak i usługobiorców. Nic tak jak percepcja nie decyduje o tym, jakie decyzje podejmujemy i jakie spotkają nas tego konsekwencje. Ryba wszak psuje się od głowy.

Jasnowidzenie wymaga prowadzenia i nauki u kompetentnego nauczyciela.

Osoby odkrywające u siebie wrażliwość percepcyjną, która może przeszkadzać im w normalnym funkcjonowaniu, powinny czym prędzej zgłosić się po poradę do doświadczonego psychotronika i rozpocząć kurs rozwoju swoich zdolności pod jego okiem.

Brak racjonalizacji postrzegania subtelnego może skutkować mniej lub bardziej poważnymi zaburzeniami zmysłów i napadami wytworów wyobraźni, które u wrażliwców psychotronicznych posiadają wyjątkowo wiele siły życiowej i wydają się wyjątkowo realne, szczególnie mocno oddziałując na ciała emocjonalne, energetyczne i fizyczne.

Pod żadnym pozorem nie powinno się rozpoczynać ćwiczeń z percepcją bez wyraźnych i bezpośrednich instrukcji kogoś, kto nas prowadzi. Niestety, ale różne książki, fora internetowe, nagrania uczą nas otwierać trzecie oko lub w inny sposób pozyskiwać wizje.

Diagnoza nadzmysłowa powinna stać się sztuką kontrolowaną przez naukę psychotroniczną, ponieważ może ona przynieść olbrzymie korzyści, ale i stworzyć równie poważne problemy.

Na pewno wszyscy skorzystają na refleksji nad diagnozą nadzmysłową, nawet jeśli ukróci ona wiele praktyk "jasnowidzenia", które wykonuje się ze szkodą przede wszystkim dla klienta.

Od dawna param się diagnozą nadzmysłową w swoich usługach, wykonałem wiele tysięcy takich odczytów i wyrobiłem sobie na podstawie doświadczenia pewne pojęcia.

Diagnoza nadzmysłowa potrafi przynieść wiele pożytecznych informacji w każdej sferze życia: pieniądze, związek, zdrowie, rodzina i przyjaciele, duchowy rozwój. Ale stanie się to możliwe tylko wtedy, kiedy rozwijać i stosować się ją będzie odpowiedzialnie i rzetelnie.

Komentarze do wpisu (0)

Najnowsze na blogu
Jak przebiega odczyt jasnowidzenia

Jasnowidzenie można wykonywać tak na miejscu, kiedy przebywamy z klientem w jednym pomieszczeniu, jak i na odległość, mając do dyspozycji tylko jego zdjęcie albo nawet wyobrażenie. Od poziomu sprawności i preferencji psychotronika zależy jaką metodą będzie pracował skuteczniej i ile informacji uzyska.

O postrzeganiu nadzmysłowym

Miałem kiedyś różne wyobrażenia tego, czym jest postrzeganie nadzmysłowe, energetyczne. Wynikały one mocno z ezoterycznego podejścia do życia, któremu hołdowałem i które nadal posiadam, tyle, że patrzę na nie bardziej pragmatycznie.

Sytuacja jasnowidzenia w Polsce

Nie wiem jak dzieje to w innych krajach, ale u nas istnieje wielkie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, jak diagnoza nadzmysłowa. Prędzej ludzie zaufają komuś, kto wykonuje odczyty, niż komuś, kto przekazuje energię, czyli uzdrawia. Nie dotyka ich to bowiem bezpośrednio i wydaje się bezpieczne.

Blog chmura tagów
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl