Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Psychotronet - wirtualny gabinet 0

Tak sobie podsumowałem projekt “Psychotronet” jako wirtualny gabinet. Coraz więcej uwagi wewnętrznie zaczyna on zajmować, coraz więcej planów gdzieś się rodzi. Nie chcę robić jednak niczego zbyt szybko. Najważniejsze, że usługi jasnowidzenia i uzdrawiania są dostępne, ponieważ one najbardziej służą dobru potencjalnych klientów.

Ideą jest tutaj to, aby klient miał pod ręką usługi, które mogą uratować życie, i to dosłownie.

Przyznaję, że cieszy mnie to, iż wreszcie przesadziłem Psychotroneta na płatną stronę sklepu Home.pl. Wreszcie można nie martwić się o aspekty techniczne - bezpłatne skrypty często siadają i zabawa z nimi bywa czasochłonna.

Sklep działa zatem bezbłędnie a komponent blogowy umożliwia rozmowę za pomocą artykułów.

Zauważyłem, że są w sieci sklepy, gdzie sprzedaje się usługi ezoteryczne czy psychotroniczne. Jest to dobry trend, nie każdy może dojechać na miejsce. A efekty pracy na odległość potrafią być takie same, jak na miejscu.

Wiem, że wiele osób nie dowierza w pracę zdalną. Jeden z czołowych bioterapeutów, R. R. Ulman też nie był o tym przekonany, dopóki sam nie spróbował (zobacz artykuł “Uzdrawianie na odległość - jak to możliwe”).

Skoro można na dystans, to po co na miejscu? - ktoś zapyta. Są różne przyczyny, dla których warto prowadzić zwyczajne gabinety.

  • Bezpośredni kontakt potrafi bardziej otworzyć i uzdrowiciela, i uzdrawianego. Nie jesteśmy maszynami, potrzebujemy komunikacji
  • Często uzdrowiciele oferują dodatkowe usługi, jak masaż, kręgarstwo, mogą wtedy zastosować terapię kompleksową
  • Uzdrawiany bardziej świadomie uczestniczy w uzdrawianiu - na ogół więcej odczuwa, uczy się, przekracza bloki, jest zaangażowany i rozwija się
  • Uzdrawiany zjawia się w gabinecie z pewnym nastawieniem “rytualnym”, zostawia za sobą wiele trosk i spraw powszednich, przygotowuje się i redukuje większą ilość stresu

Gabinet zdalny jednak pod innymi względami okazuje się lepszy, niż lokalny.

  • Klient nie musi dojeżdżać, stresować się w korkach, płacić dodatkowych pieniędzy za przejazd
  • Usługa może zostać wykonana szybko, praktycznie zaraz po kontakcie
  • Uzdrowiciel koncentruje się na istotnych kwestiach w życiu klienta, nie przeszkadzają mu i nie rozpraszają czasochłonne okoliczności
  • Uzdrowiciel zaoszczędza na wynajmie pomieszczenia i jego zagospodarowywaniu, przez co usługi na odległość mogą być tańsze, niż na miejscu
  • Klient rozwija niezwykłą pewność realności energii, ponieważ doświadczając jej na odległość ma niezbite argumenty za jej istnieniem - jest to ważne dla zbijania zwątpienia w momencie kryzysowym, co redukuje ilość stresu (niektórzy klienci widzą czakry, energię podczas pracy na odległość, co stanowi bezpośrednią rację zaufania do uzdrowiciela i metody); jesteśmy istotami logicznymi i wyciągamy wnioski z doświadczeń

Ja sam zostałem uzdrowiony właśnie na odległość, z problemu wieloletniego, który poważnie sparaliżował moje życie. Też widziałem czakry, aurę w trakcie przekazu, przekonałem się naocznie o realności tych rzeczy; do dzisiaj pamiętam strukturę energetyczną, którą wtedy widziałem (czakry - wirujące ośrodki, praniczne i kolorowe energie, świetliste ciało, wszystko w szczegółach; na moich oczach kłopot po prostu znikał, poszczególne narządy były energetyzowane).

Oczywiście muszę to widzieć na co dzień pracując z ludźmi, zresztą zdolność utrwala się na stałe, wspominam tylko swoje doświadczenie.

Dlatego, że sam doświadczyłem uzdrowienia na odległość, zacząłem sam je preferować. Na własnej skórze przekonałem się, że jest ono skuteczne i nie stanowi dodatku do uzdrawiania na miejscu, lecz kompletną i odrębną metodę, która może postawić na nogi i w mniej lub bardziej dosłownym sensie ocalić życie.

A skoro uzdrawianie, to i jasnowidzenie, i inne usługi mogą i powinny być wykonywane na odległość.

Szczególnie bliskie są mi kursy zdalne, które prowadziłem na przestrzeni kilku lat. Ludzie widzieli czakry, ciała energetyczne nawet wtedy, kiedy mieliśmy tylko audio - rozmowy głosowe Skype. Można skutecznie uczyć uzdrawiania, huny, innych metod właśnie w ten sposób (co nie oznacza, że zajęcia na miejscu nie mają sensu i pod różnymi względami przewagi).

Psychotronet w zamyśle nie będzie tylko gabinetem, ale istnym internetowym centrum psychotronicznym. Widzę w nim nie tylko siebie, ale i innych - jednakże nie ludzi z łapanki, żeby tylko zarobić kasę. Pojawią się tacy usługodawcy, co do których sam nie mam wątpliwości, że są skuteczni.

Ale wszystko w swoim czasie, nie od razu Rzym zbudowano, to samo zresztą z Krakowem. Hawajskie powiedzenie głosi: ike no i ka la o ka 'ike; mana no ika la o ka mana (jest czas gromadzenia wiedzy i czas przejawiania mocy).

Komentarze do wpisu (0)

Najnowsze na blogu
Jak przebiega odczyt jasnowidzenia

Jasnowidzenie można wykonywać tak na miejscu, kiedy przebywamy z klientem w jednym pomieszczeniu, jak i na odległość, mając do dyspozycji tylko jego zdjęcie albo nawet wyobrażenie. Od poziomu sprawności i preferencji psychotronika zależy jaką metodą będzie pracował skuteczniej i ile informacji uzyska.

O postrzeganiu nadzmysłowym

Miałem kiedyś różne wyobrażenia tego, czym jest postrzeganie nadzmysłowe, energetyczne. Wynikały one mocno z ezoterycznego podejścia do życia, któremu hołdowałem i które nadal posiadam, tyle, że patrzę na nie bardziej pragmatycznie.

Sytuacja jasnowidzenia w Polsce

Nie wiem jak dzieje to w innych krajach, ale u nas istnieje wielkie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, jak diagnoza nadzmysłowa. Prędzej ludzie zaufają komuś, kto wykonuje odczyty, niż komuś, kto przekazuje energię, czyli uzdrawia. Nie dotyka ich to bowiem bezpośrednio i wydaje się bezpieczne.

Blog chmura tagów
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl