Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Uzdrawianie i bezpieczeństwo przekazu energii 0

Dla wielu osób będzie czymś trudnym zgłosić się na uzdrawianie z prostego powodu: obawiają się, że ktoś namiesza im w życiu, że przekaże swoje emanacje. I osoby te mają rację.

Wykonuję uzdrawianie w sposób nieprzerwany od końca 2012 roku (wcześniej przez wiele lat zajmowałem się głównie wykonywaniem odczytów) i jak dotąd nikt nie posądził mnie o to, że dokonałem u niego jakichś dewastacji. Miałem kilka sytuacji, kiedy ktoś próbował mi coś zarzucać, ale w konsekwencji nie był nawet w stanie stwierdzić co dokładnie.

Mam stałych klientów, niektórych od lat i nikt się nie skarży. Wręcz przeciwnie. Gdybym im szkodził, to dawno zrezygnowaliby z usług.

Stosuję metody huny wywodzące się od Serge’a Kahili Kinga, ale i uzdrawianie psychotroniczne, które opieram na psychotronice, ale negatywnych efektów jak nie było, tak nie ma.

Dlaczego? Czyżbym był wyjątkiem? Po części może tak. Stosowane przeze mnie metody różnią się od tych, jakie znajdujemy w bioenergoterapii. Uważam bioenergoterapię za nieprofesjonalną, przynajmniej w dużej mierze. Nie stoi za nią żadna nauka a techniki są nierzadko mocno ingerencyjne.

Bioenergoterapeuci (nie twierdzę, że wszyscy; quot bioenergoterapeuta, tot bioenergoterapia) przekazują własne, osobiste emanacje auryczne, co może prowadzić do zmian charakteru ich klientów oraz dosłownie rozwalać ich życie psychiczne.

Sesje są tak przeprowadzane, że nie używa się w nich siły woli. Duchowe uzdrawianie jest bardzo szczególnym elementem tej metody. Nie każdy odniesie w nim znaczące efekty, jeżeli nie rozwinął się w pewnych aspektach wewnętrznych, zwłaszcza medytacyjnych.

Technika, którą wykorzystuję, jest bardzo prosta (nie zdradzam jej z przyczyn zawodowych, ale klienci mogliby się zdumieć jak bardzo jest ona nieskomplikowana). Dzięki swojej prostocie nie narusza homeostazy uzdrawianego, nie wprowadza do jego ciał subtelnych żadnych wzorców działających dysharmonijnie.

Techniki są czymś sztucznym i im bardziej sztuczna technika, czyli bardziej skomplikowana, tym większe efekty uboczne, a przy tym ryzyko, że się komuś zaszkodzi, nawet niechcący.

Reasumując: to słuszne, że ktoś nie wierzy byle reklamie i nie zgłasza się na sesje uzdrowicielskie tylko dlatego, że ktoś inny się ogłasza. Z drugiej strony w przypadku, kiedy uzdrowiciel posługuje się bezpieczną, nieingerencyjną techniką, można stracić szansę na bezcenne wsparcie.

Inaczej reagują osoby w cięższym położeniu, one chwytają się nierzadko każdej możliwości. Ci jednak, którzy gdzieś w sobie czują, że przydałoby im się uzdrawianie, mogą mieć dylemat czy skorzystać, czy nie skorzystać z usługi.

Uzdrawianie lepiej zamawiać profilaktycznie, kiedy nie ma jeszcze poważniejszych problemów, "lepiej zapobiegać niż leczyć". Nie powinniśmy jednak stawać się za bardzo analityczni, kiedy nic specjalnie nas nie boli i nie męczy, żeby z powodu uprzedzeń porzucić myśl o zgłoszeniu się na sesję.

Z drugiej strony nie należy być naiwnym. Sprawdźmy jaką opinią cieszy się dany uzdrowiciel, zapytajmy o jego metodę, nie wierzmy każdemu z takim czy innym dyplomem.  

Komentarze do wpisu (0)

Najnowsze na blogu
Jak przebiega odczyt jasnowidzenia

Jasnowidzenie można wykonywać tak na miejscu, kiedy przebywamy z klientem w jednym pomieszczeniu, jak i na odległość, mając do dyspozycji tylko jego zdjęcie albo nawet wyobrażenie. Od poziomu sprawności i preferencji psychotronika zależy jaką metodą będzie pracował skuteczniej i ile informacji uzyska.

O postrzeganiu nadzmysłowym

Miałem kiedyś różne wyobrażenia tego, czym jest postrzeganie nadzmysłowe, energetyczne. Wynikały one mocno z ezoterycznego podejścia do życia, któremu hołdowałem i które nadal posiadam, tyle, że patrzę na nie bardziej pragmatycznie.

Sytuacja jasnowidzenia w Polsce

Nie wiem jak dzieje to w innych krajach, ale u nas istnieje wielkie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, jak diagnoza nadzmysłowa. Prędzej ludzie zaufają komuś, kto wykonuje odczyty, niż komuś, kto przekazuje energię, czyli uzdrawia. Nie dotyka ich to bowiem bezpośrednio i wydaje się bezpieczne.

Blog chmura tagów
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl