Literatura

Poniżej przedstawiam polecaną literaturę na temat uzdrawiania, nie tylko Huny, jak też jasnowidzenia. Znajdziesz w niej wiele informacji o tym, czym jest uzdrawianie, także na odległość, z czym się to je. Lista nie jest długa, ale do lekcji poglądowej nie potrzeba więcej.

"Bioenergoterapia praktyczna" Ryszarda Romana Ulmana

Książka, którą niezwykle cenię, i na której ukształtowało się w dużej mierze moje pojmowanie uzdrawiania energią, jak i oparta na niej praktyka. Nie ma owijania w bawełnę. Wszystko wyłożone jak krowie na miedzy, bez żadnego mistycyzmu. Inżynieria bioenergetyczna, rzemiosło. Wszystko czarno na białym. Każdy, moim zdaniem, polski uzdrowiciel powinien przeczytać tę książkę, a dobrze też do niej wracać, kiedy zapomni się o tym, że należy być zawsze prostym, bezpośrednim i wolnym od dogmatycznych założeń. W treści opis szczegółowy tego, co ja robię: diagnoza energetyczna ze zdjęcia, uzdrawianie na odległość (jako telebioenergoterapia).

"Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja""Natychmiastowe uzdrawianie" Serge'a Kahili Kinga

Pozycje na temat hawajskiej sztuki uzdrawiania - Huny. Opis warsztatu, zagadnień. Wspaniała przygoda z uzdrawianiem dla każdego. Na wiedzy opisanej w tych książkach (oczywiście same książki nie wystarczą) opieram w większości swoją działalność na Psychotronecie, stosując większość metod uzdrowicielskich.

"Dar uzdrawiania"  Geralda Loe'go

Miła książeczka popularyzująca uzdrawianie jako coś naturalnego, opis technik, warsztatu Autora - swoją drogą twórcy puzzli. Niedogmatyczna, ciekawe relacje, opisy.

"Moje widzenie świata" Ojca Andrzeja Czesława Klimuszki

Lektura, która bardzo pomogła mi podjąć jedne z najważniejszych decyzji w życiu o jasnowidzeniu i nie tylko. Jasnowidzenie przedstawione jako parapsychologia (psychotronika), naturalna zdolność człowieka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl