Czym jest uzdrawianie?

Uzdrawianie nie jest leczeniem - w uzdrawianiu pobudzamy naturalne właściwości regeneracyjne ciała, umysłu i ducha. Nie mówimy także o chorobach -  myśl ustawy o zawodzie lekarza tylko lekarz ma prawo diagnozować choroby, wymieniając ich jednostki i przepisywać leki. Leczy lekarz - uzdrowiciel uzdrawia.

Uzdrawianie bazuje na wiedzy o ciałach subtelnych, zwłaszcza ciele energetycznym, posiadającym czakry i kanały energetyczne. Stymulując to ciało można uzyskać różne efekty na poziomie fizycznym, ale i psychicznym.

Da się uzdrawiać tak na miejscu, jak na odległość - ludzie mogą komunikować się ze sobą na dystans za pomocą swoich czakr, przekazując sobie wzajemnie informacje i energie.

Poprzez czakry doświadczony uzdrowiciel diagnozuje także osobę uzdrawianą - przekazy nie są czynione na oślep, ale monitoruje się różne zmiany.

Każdy narząd posiada swój energetyczny odpowiednik, fantom, matryce i sekret uzdrawiania na poziomie fizycznym wynika stąd, że zmianie uległ narząd w aspekcie energii, natomiast zmiany zewnętrzne są tego naturalną konsekwencją.

Uzdrawiać można nie tylko ciało i psychikę, ale i okoliczności. Czakry zarządzają energiami i informacjami, mającymi relację z różnymi sferami życia, jak finanse, zdrowie, związek, relacje rodzinne i towarzyskie, duchowość.

Po uzdrawianiu metodami huny poprawie może ulec całość życia, nie tylko kondycja psychofizyczna, dlatego też można zlecać sesje uzdrowicielskie w momentach ważnych i kryzysowych w różnych dziedzinach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl