Czego można oczekiwać po sesji?

Huna to forma szamanizmu, dlatego cel sesji uzdrowicielskiej wykracza poza wąskie ramy bioenergoterapii lub innej metody, gdzie oczekuje się określonych rodzajowo skutków.

Szamańskie uzdrawianie polega na harmonizacji warunków, okoliczności, środków, energii i informacji, ludzi między sobą i wewnętrznie, wywołaniu różnych splotów akcji, żeby osiągnięty był zamierzony efekt. Wszystko to robi się bez uciekania się do manipulacji, poprzez to, co nazywamy “duchem aloha” (duchem miłości).

W praktyce oznacza to, że pomoc nie musi wyglądać tak, że pojawi się tylko uzdrawianie energią, ponieważ niektóre problemy wymagają innych sposobów terapeutycznych (np. kręgarstwa, a nawet leków, jak farmaceutyków dermatologicznych lub odwiedzin u dentysty) - huna pomaga uzdrowić okoliczności, czyli tam, gdzie jest to możliwe, wprowadzić natychmiastowe i szybkie uzdrowienie, a tam, gdzie warunki są inne, wspomóc u osoby przyciąganie tego, co jest jej potrzebne - specjalistów, literatury, pomysłów i przewodnictwa intuicyjnego.

Czasami wydaje się to działaniem przypadkowym, że nagle spotykamy kogoś, kto nam o czymś mówi, albo trafiamy po sesji huny na ofertę, której właśnie szukaliśmy, lecz stanowi to wynik zmian na poziomie energetycznym i mentalnym - każdy z nas tworzy swoje życie za pomocą telepatii i telekinezy, czyli przekazywania i odbierania energii i informacji w relacji z innymi ludźmi.

Po sesji problem zdrowotny może zniknąć na oczach, lub pojawi się ciąg okoliczności prowadzących do rozwiązania. Nie każdemu poza tym można pomóc tak, jak się tego oczekuje. Huna nie jest czynieniem cudów, ale pracą z takimi warunkami, z jakimi przychodzi do uzdrowiciela klient.

Mechanik samochodowy zrobi, co jest w stanie, żeby doprowadzić samochód do sprawności, niemniej bywa, że stan zniszczenia jest tak dalece zaawansowany, że okaże się bezradny.

Dla uzdrawiania istotniejsze jest jednak to, jaką kondycję wewnętrzną posiada klient, dlatego to, co nazywa się nieuleczalnym i wydaje się być skrajnie posuniętą patologią, poprzez sesję huny może zostać uzdrowione szybko i niekiedy kameralnie.

Każdy jest inny, ma inne uwarunkowania, praca z każdym jest indywidualna.

Nie powinno się rezygnować z opieki lekarskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl