Biuletyn

Zapisz się na bezpłatny biuletyn o nowościach i promocjach.
Akceptuję Regulamin

Misją strony Psychotronet jest promowanie wiedzy z zakresu psychotroniki i duchowości, jak też wszystkiego innego, co ma związek ze zdobyciem wiedzy o sobie, poprawą charakteru i osobowości, uczynieniem życia bardziej jakościowym.

Psychotronika jest elementem kluczowym, ponieważ dzięki otwarciu się na swoje ciała subtelne człowiek podnosi poziom świadomości siebie w stopniu, jaki nieosiągalny jest inną drogą, uczy się inaczej patrzeć na siebie i świat.

Nauka psychotroniki wymaga prowadzenia przez doświadczonego nauczyciela, dlatego jednym z elementów misji jest pokazywanie bezpiecznej drogi do rozwoju, jak też wskazywanie na zagrożenia, które czyhają na każdego, kto szuka wiedzy. Przeszkody te, dzięki postrzeganiu, można wyminąć.

Chcemy też pokazywać psychotronikę profesjonalną, a nie amatorską i hobbystyczną. Wiąże się to z wielkim rygorem metodologicznym, z ucinaniem złudzeń, z bezlitosnym stosunkiem do komercyjnej atrapy i nazywaniem rzeczy po imieniu.

Psychotronika jest poważną wiedzą, dlatego wymaga maksymalnej rzetelności i bardzo krytycznego podejścia, gdzie nie ma tolerancji dla tego, co szkodzi lub wzbudza choćby cień wątpliwości.

Psychotronet to także praktyki medytacyjne, które również należy poznawać od wykwalifikowanych mistrzów ze względu na zagrożenia, jakie rodzą błędy, i to te techniczne, związane przede wszystkim z pozycją ciała, oddechem i nadmiernym czasem ćwiczeń.

Na stronie propagujemy profesjonalizm, oparty o udzielanie pomocy przez usługi naturoterapii i psychotroniki, piętnujemy natomiast wszystkie chaotyczne, pomieszane i sekciarskie systemy ezoteryczne, okultystyczne, duchowe, mające dziś jeszcze olbrzymi wpływ nawet na kadrę dyplomowanych bioenergoterapeutów czy naturopatów, a tym bardziej na osoby nie znające podstaw pracy z ciałem, energią i umysłem.

Tylko jakość, tylko rzetelność, tylko prawdziwość i skuteczność. Żadnych nieprawdopodobnych historii i zbożnych wierzeń.