Natychmiastowe uzdrawianie

Więcej
4 tygodni 26 minut temu - 4 tygodni 21 minut temu #6 przez pawelkarwat
Serge Kahili King jest autorem książki pt. "Natychmiastowe uzdrawianie" . Opisuje w niej sytuacje, w których on lub jego uczniowie dokonywali bardzo szybkich uzdrowień złamań i potłuczeń, oparzeń itd.
W książce przedstawia teoretyczne podstawy tej sztuki.
Zaznacza przy tym, że nie każdemu techniki Huny mogą pomóc.
Tu jest właśnie pies pogrzebany. Uzdrawianie jest bardzo zindywidualizowane. Łatwiej osiągnąć efekty lecząc ciało, trudniej gdy mówimy o uzdrawianiu energią naturalną lub szamańskim, jak w Hunie.
Efekty zależą nie od mechanicznych czynności, które, np. wykonuje chirurg. Chirurg praktycznie niczym nie różni się od mechanika samochodowego.
W uzdrawianiu wchodzi w grę czynnik psychiczny, a psychika zarządza czakrami, może je blokować i otwierać. Psychika ma moc wpływać na ciało energetyczne i inne ciała subtelne w sposób dużo większy, niż na ciało fizyczne.
Na pewno warto brać pod uwagę ideę natychmiastowego uzdrawiania. Nie twierdzę, że jest ono trudne i nieosiągalne dla większości, że potrzeba specjalnych psychicznych zdolności. Chodzi mi właśnie o coś innego: kiedy Ci nie wychodzi, to nie poddawaj się, rozwijaj się dalej, próbuj, ćwicz (oczywiście gdy masz solidne podstawy zdobyte w jakiejś szkole, inaczej zaczniesz generować jeszcze większe pomieszanie). W końcu stworzysz odpowiednie nawyki i przejmiesz dużo większą władzę nad ciałem i zdrowiem.
Ostatnia4 tygodni 21 minut temu edycja: pawelkarwat od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.130 s.